Tulokset & Sarjataulukot


F8

18.5.

17:00 Kenttä 5A Hyvinkään Saukot 2b – RiPS/Valkoinen 1-3

17:00 Kenttä 5B Hyvinkään Saukot Tytöt – RiPS/Vihreä 5-6

17:00 Kenttä 5C FC LOPPI/Sininen – RiPS/Pinkki 6-1


17:30 Kenttä 5A RiPS/Pinkki – Hyvinkään Saukot 2b 1-2

17:30 Kenttä 5B RiPS/Valkoinen – Hyvinkään Saukot Tytöt 4-1

17:30 Kenttä 5C RiPS/Vihreä – FC LOPPI/Sininen 0-18


18:30 Kenttä 5A FC LOPPI/Sininen – RiPS/Valkoinen 1-3

18:30 Kenttä 5B Hyvinkään Saukot 2b – RiPS/Vihreä 8-0

18:30 Kenttä 5C Hyvinkään Saukot Tytöt – RiPS/Pinkki 1-7


1.6.

17:00 Kenttä 5A FC Loppi/Sininen - Hyvinkään Saukot 2b 6-2

17:00 Kenttä 5B RiPS/Valkoinen - RiPS/Vihreä 8-1

17:00 Kenttä 5C Hyvinkään Saukot Tytöt - RiPS/Pinkki 3-3


17:30 Kenttä 5A RiPS/Valkoinen - FC Loppi/Sininen 1-7

17:30 Kenttä 5B RiPS/Vihreä - Hyvinkään Saukot Tytöt 2-7

17:30 Kenttä 5C Hyvinkään Saukot 2b – RiPS/Pinkki 6-5


18:30 Kenttä 5A Hyvinkään Saukot Tytöt - RiPS/Valkoinen 3-3

18:30 Kenttä 5B Hyvinkään Saukot 2b – RiPS/Vihreä 11-1

18:30 Kenttä 5C FC Loppi/Sininen - RiPS/Pinkki 10-1


15.6.

17:00 Kenttä 5A Hyvinkään Saukot 2B – Hyvinkään Saukot Tytöt  4-6

17:00 Kenttä 5B RIPS/Vihreä – RiPS/Pinkki 3-2

17:00 Kenttä 5C RiPS/Valkoinen – RiPS/15Pantterit 6-0


17:30 Kenttä 5A RiPS/Valkoinen – Hyvinkään Saukot 2B 3-3

17:30 Kenttä 5B Hyvinkään Saukot Tytöt – RiPS/Pinkki 2-1

17:30 Kenttä 5C RiPS/15Pantterit – RiPS/Vihreä 9-5


18:30 Kenttä 5A Hyvinkään Saukot Tytöt – RiPS/Valkoinen 0-7

18:30 Kenttä 5B Hyvinkään Saukot 2B – RiPS/Vihreä 10-3

18:30 Kenttä 5C RiPS/Pinkki – RiPS/15Pantterit 3-1


29.6.

17:00 Kenttä 5A Hyvinkään Saukot 2B – RiPS/15Pantterit 5-1

17:00 Kenttä 5B RiPS/Pinkki - RiPS/Vihreä 0-8

17:00 Kenttä 5C Hyvinkään Saukot Tytöt - RiPS/Valkoinen 0-2


17:30 Kenttä 5A RiPS/Pinkki - Hyvinkään Saukot 2B 3-2

17:30 Kenttä 5B RiPS/15Pantterit - RiPS/Valkoinen 0-4

17:30 Kenttä 5C RiPS/Vihreä - Hyvinkään Saukot Tytöt 3-9


18:30 Kenttä 5A RiPS/Valkoinen - Hyvinkään Saukot 2B 1-1

18:30 Kenttä 5B Hyvinkään Saukot Tytöt - RiPS/Pinkki 3-6 

18:30 Kenttä 5C RiPS/15Pantterit - RiPS/Vihreä 7-3


3.8.

17:00 Kenttä 5A RiPS/Vihreä – HausPa 1-3

17:00 Kenttä 5B RiPS/Valkoinen - FC Loppi/Sininen 2-5

17:00 Kenttä 5C RiPS/Pinkki - RiPS/15Pantterit 1-4

17:00 Kenttä 5D Hyvinkään Saukot Tytöt - Hyvinkään Saukot 2B 4-5


17:30 Kenttä 5A RiPS/15Pantterit - RiPS/Vihreä 4-4

17:30 Kenttä 5B Hyvinkään Saukot 2B - RiPS/Valkoinen 1-5

17:30 Kenttä 5C HausPa – RiPS/Pinkki 4-7

17:30 Kenttä 5D FC Loppi/Sininen - Hyvinkään Saukot Tytöt 8-3


18:30 Kenttä 5A Hyvinkään Saukot Tytöt - RiPS/15Pantterit 3-5

18:30 Kenttä 5B RiPS/Vihreä - Hyvinkään Saukot 2B 2-3

18:30 Kenttä 5C RiPS/Valkoinen – HausPa 3-2

18:30 Kenttä 5D RiPS/Pinkki - FC Loppi/Sininen 5-2


17.8.

17:00 Kenttä 5A HausPa – RiPS/15Pantterit 3-2

17:00 Kenttä 5B Hyvinkään Saukot 2B – RiPS/Valkoinen 3-5

17:00 Kenttä 5C Hyvinkään Saukot Tytöt - RiPS/Vihreä 6-4


17:30 Kenttä 5A RiPS/Valkoinen - HausPa 1-4

17:30 Kenttä 5B RiPS/Vihreä - Hyvinkään Saukot 2B 0-6

17:30 Kenttä 5C RiPS/Pinkki - Hyvinkään Saukot Tytöt 1-3


18:00 Kenttä 4A RiPS/15Pantterit - RiPS/Pinkki 6-1


18:30 Kenttä 5A RiPS/Vihreä - HausPa 1-5

18:30 Kenttä 5B Hyvinkään Saukot 2B – RiPS/Pinkki 9-1

18:30 Kenttä 5C Hyvinkään Saukot Tytöt - RiPS/Valkoinen 0-9


31.8.

17:00 Kenttä 5A HausPa – RiPS/Pinkki 4-3

17:00 Kenttä 5B Hyvinkään Saukot 2B – RiPS/2015 7-2

17:00 Kenttä 5C Hyvinkään Saukot Tytöt - RiPS/Vihreä 3-1


17:30 Kenttä 5A RiPS/2015 - HausPa 4-1

17:30 Kenttä 5B RiPS/Pinkki - Hyvinkään Saukot 2B 3-9

17:30 Kenttä 5C RiPS/Valkoinen - Hyvinkään Saukot Tytöt 8-0


18:00 Kenttä 4A RiPS/Valkoinen - RiPS/Vihreä 7-5


18:30 Kenttä 5A HausPa - Hyvinkään Saukot 2B 5-1

18:30 Kenttä 5B RiPS/Pinkki - Hyvinkään Saukot Tytöt 4-5

18:30 Kenttä 5C RiPS/Vihreä - RiPS/2015 2-5


19:00 Kenttä 4A HausPa – RiPS/Valkoinen 4-5


14.9.

17:00 Kenttä 5A RiPS/Valkoinen - RiPS/15Pantterit 11-1 

17:00 Kenttä 5B RiPS/Pinkki - HausPa 2-2 

17:00 Kenttä 5C Hyvinkään Saukot Tytöt - RiPS/Vihreä 4-3 


17:30 Kenttä 5A RiPS/15Pantterit - Hyvinkään Saukot 2B 4-3 

17:30 Kenttä 5B RiPS/Valkoinen - Hyvinkään Saukot Tytöt 11-1 

17:30 Kenttä 5C RiPS/Vihreä - HausPa 4-5 


18:00 Kenttä 4A RiPS/Pinkki - Hyvinkään Saukot 2B 4-1 


18:30 Kenttä 5A RiPS/Pinkki - Hyvinkään Saukot Tytöt 3-2 

18:30 Kenttä 5B HausPa – RiPS/Valkoinen 1-2 

18:30 Kenttä 5C RiPS/Vihreä - RiPS/15Pantterit 2-7 


19:00 Kenttä 4A Hyvinkään Saukot 2B – HausPa 5-1 

 Ottelut Voitto Tasapeli Häviö Maalisuhde Pisteet 
RiPS/Valkoinen 24 18 114-49 60 
Hyvinkään Saukot 2B 24 13 108-58 43 
Hyvinkään Saukot Tytöt 24 12 74-110 31 
RiPS/15Pantterit 17 65-64 29 
RiPS/Pinkki 24 14 67-98 28 
HausPa 14 44-41 23 
RiPS/Vihreä 24 20 65-152 11 




F9 Harraste

18.5.

18:00 Kenttä 5A RiPS/Pinkki – Pato/Tytöt 0-3

18:00 Kenttä 5B RiPS/Oranssi – FC Reipas/Musta 0-6

18:00 Kenttä 5C RiPS/2014 – Jäppärä 2-4


19:00 Kenttä 5A Pato/Tytöt – RiPS/2014 1-4

19:00 Kenttä 5B FC Reipas/Musta – RiPS/Pinkki 12-0

19:00 Kenttä 5C Jäppärä – RIPS/Oranssi 10-2


19:30 Kenttä 5A RIPS/2014 – FC Reipas/Musta 4-13

19:30 Kenttä 5B RiPS/Pinkki - Jäppärä 3-7

19:30 Kenttä 5C RiPS/Oranssi – Pato/Tytöt 0-5


1.6.

18:00 Kenttä 5A RiPS/Edgar - PaTo/Tytöt 3-1

18:00 Kenttä 5B RiPS/Goblins - RiPS/2014 1-4

18:00 Kenttä 5C Jäppärä - Korvaaja 1-4


19:00 Kenttä 5A PaTo/Tytöt - Jäppärä 1-4

19:00 Kenttä 5B RiPS/2014 - RiPS/Edgar 5-4

19:00 Kenttä 5C Korvaaja – RiPS/Goblins 11-0


19:30 Kenttä 5A Jäppärä - RiPS/2014 0-1

19:30 Kenttä 5B RiPS/Edgar - Korvaaja 3-3

19:30 Kenttä 5C RiPS/Goblins - PaTo/Tytöt 4-2


15.6.

18:00 Kenttä 5D RiPS/Edgar – FC Loppi/Sininen 7-5

18:00 Kenttä 5E RiPS/Goblins – RiPS/2014 3-7

18:00 Kenttä 5F Jäppärä – Pato 1-1


19:00 Kenttä 5D FC LOPPI/Sininen - Jäppärä 2-9

19:00 Kenttä 5E Pato - RiPS/Goblins 3-2

19:00 Kenttä 5F RiPS/2014 – RiPS /Edgar 8-3


19:30 Kenttä 5D RiPS/Goblins – FC Loppi/Sininen 1-1

19:30 Kenttä 5E RiPS/Edgar – Pato  0-9

19:30 Kenttä 5F Jäppärä – RiPS /2014 7-2


29.6.

18:00 Kenttä 5A RiPS/2014 - FC Loppi/Sininen 2-3

18:00 Kenttä 5B Jäppärä - Pato 6-0

18:00 Kenttä 5C RiPS/Goblins - RiPS/Edgar 2-8


19:00 Kenttä 5A FC Loppi/Sininen -RiPS/Goblins 1-5

19:00 Kenttä 5B Pato – RiPS/2014 2-2

19:00 Kenttä 5C RiPS/Edgar – Jäppärä 1-15


19:30 Kenttä 5A RiPS/Goblins - Pato 3-1

19:30 Kenttä 5B RiPS/2014 - RiPS/Edgar 3-1 

19:30 Kenttä 5C Jäppärä - FC Loppi/Sininen 7-1


3.8.

18:00 Kenttä 5D RiPS/Korvaajat - RiPS/Edgar 8-5

18:00 Kenttä 5E RiPS/Goblins – Pato 2-2


19:00 Kenttä 5D RiPS/Edgar - RiPS/Goblins 2-7

19:00 Kenttä 5E Pato – RiPS/Korvaajat 3-4


19:30 Kenttä 5D RiPS/Goblins - RiPS/Korvaajat 6-6

19:30 Kenttä 5E Pato - RiPS/Edgar 2-4


17.8.

18:00 Kenttä 5A RiPS/Edgar - Pato 0-4

18:00 Kenttä 5B RiPS/Goblins - Jäppärä 2-6

18:00 Kenttä 5C FC Loppi/Sininen - RiPS/2014 1-6


19:00 Kenttä 5A RiPS/2014 - RiPS/Edgar 5-0

19:00 Kenttä 5B Pato – RiPS/Goblins 4-0

19:00 Kenttä 5C Jäppärä - FC Loppi/Sininen 6-2


19:30 Kenttä 5A RiPS/Goblins - RiPS/2014 2-6

19:30 Kenttä 5B FC Loppi/Sininen - Pato 0-9

19:30 Kenttä 5C RiPS/Edgar - Jäppärä 0-4


31.8.

18:00 Kenttä 5D RiPS/2014 - Pato 3-1

18:00 Kenttä 5E FC Loppi/Sininen - RiPS/Goblins 3-4

18:00 Kenttä 5F RiPS/Edgar - RiPS/Wizards 4-1


19:00 Kenttä 5D RiPS/Goblins - RiPS/2014 2-5

19:00 Kenttä 5E RiPS/Wizards - FC Loppi/Sininen 2-2

19:00 Kenttä 5F Pato – RiPS/Edgar 6-3


19:30 Kenttä 5D Pato – RiPS/Goblins 0-5

19:30 Kenttä 5E RiPS/2014 - RiPS/Wizards 9-6

19:30 Kenttä 5F RiPS/Edgar - FC Loppi/Sininen 3-6


14.9.

18:00 Kenttä 5A RiPS/Goblins - FC Loppi/Sininen 2-2 

18:00 Kenttä 5B RiPS/Edgar - Pato 3-2 

18:00 Kenttä 5C RiPS/Wizards - RiPS/2014 4-2 


19:00 Kenttä 5A RiPS/Wizards - RiPS/Goblins 9-2  

19:00 Kenttä 5B RiPS/2014 - Pato 7-0 

19:00 Kenttä 5C FC Loppi/Sininen - RiPS/Edgar 2-0 


19:30 Kenttä 5A FC Loppi/Sininen - RiPS/Wizards 2-5 

19:30 Kenttä 5B Pato – RiPS/Goblins 5-3 

19:30 Kenttä 5C RiPS/2014 - RiPS/Edgar 5-1 

 Ottelut Voitto Tasapeli Häviö Maalisuhde Pisteet 
RiPS/2014 21 15 92-59 47 
FC Loppi/Sininen 24 10 11 96-85 36 
Pato 24 10 12 68-63 33 
RiPS/Goblins 24 14 61-110 26 
RiPS/Edgar 24 17 57-124 19 
RiPS/Wizards 27-21 11 



F9 Haaste

18.5.

18:00 Kenttä 5E FC Reipas/Oranssi – RIPS/Valkoinen 5-1

18:00 Kenttä 5F RiPS/Musta – RiPS/Sininen 2-4


19:00 Kenttä 5E RIPS/Musta – FC Reipas/Oranssi 0-3

19:00 Kenttä 5F RiPS/Valkoinen – RiPS/Sininen 2-5


19:30 Kenttä 5E RiPS/Sininen – FC Reipas/Oranssi 2-3

19:30 Kenttä 5F RiPS Valkoinen – RiPS/Musta 3-3

 

1.6.

18:00 Kenttä 5D FC Reipas/Oranssi - RiPS/Jyrsijät 5-6

18:00 Kenttä 5E FC Reipas/Musta - RiPS/Taistelijat 3-4

18:00 Kenttä 5F RiPS/AmongUS - RiPS/Knights 0-19


19:00 Kenttä 5D RiPS/Jyrsijät - RiPS/AmongUs 14-0

19:00 Kenttä 5E RiPS/Taistelijat - FC Reipas/Oranssi 3-6

19:00 Kenttä 5F RiPS/Knights - FC Reipas/Musta 5-3


19:30 Kenttä 5D RiPS/AmongUS - RiPS/Taistelijat 0-15

19:30 Kenttä 5E FC Reipas/Oranssi - RiPS/Knights 9-8

19:30 Kenttä 5F FC Reipas/Musta - RiPS/Jyrsijät 2-6


15.6.

18:00 Kenttä 5A RiPS/Jyrsijät – FC Reipas/Musta 7-2

18:00 Kenttä 5B RiPS/Knights - FC Reipas/Oranssi 4-1

18:00 Kenttä 5C HyPS – RiPS /Taistelijat 1-3


19:00 Kenttä 5A RiPS/Jyrsijät – RiPS/Knights 2-5

19:00 Kenttä 5B FC Reipas/Musta – RiPS/Taistelijat 1-10

19:00 Kenttä 5C FC Reipas/Oranssi – HyPS 3-2


19:30 Kenttä 5A RiPS/Knights – FC Reipas/Musta 15-0

19:30 Kenttä 5B RiPS/Taistelijat – FC Reipas/Oranssi 0-6

19:30 Kenttä 5C HyPS – RiPS/Jyrsijät 5-4


29.6.

18:00 Kenttä 5D RiPS/Taistelijat - HyPS/Tytöt 13-1

18:00 Kenttä 5E FC Reipas/Oranssi - RiPS/Knight 5-1

18:00 Kenttä 5F RiPS/Jyrsijät - FC Reipas/Musta 9-0   

          

19:00 Kenttä 5D FC Reipas/Musta - RiPS/Taistelijat 3-7

19:00 Kenttä 5E RiPS/Jyrsijät - FC Reipas/Oranssi 1-6

19:00 Kenttä 5F RiPS/Knight - HyPS/Tytöt 14-1


19:30 Kenttä 5D RiPS/Taistelijat - FC Reipas/Oranssi 4-8

19:30 Kenttä 5E FC Reipas/Musta - RiPS/Knight 0-15

19:30 Kenttä 5F HyPS/Tytöt - RiPS/Jyrsijät 0-12


3.8.

18:00 Kenttä 5A RiPS/Jyrsijät - FC Reipas/Oranssi 1-8

18:00 Kenttä 5B RiPS/Knights - FC Reipas/Musta 4-2

18:00 Kenttä 5C RiPS/Taistelijat - Jäppärä 4-1


19:00 Kenttä 5A Jäppärä - RiPS/Jyrsijät 0-3

19:00 Kenttä 5B FC Reipas/Oranssi - RiPS/Knighst 5-0

19:00 Kenttä 5C FC Reipas/ Musta - RiPS/Taistelijat 4-4


19:30 Kenttä 5A RiPS/Knights – Jäppärä 6-2

19:30 Kenttä 5B RiPS/Taistelijat - FC Reipas/Oranssi 2-6

19:30 Kenttä 5C RiPS/Jyrsijät - FC Reipas/Musta 10-2


17.8.

18:00 Kenttä 5D RiPS/Jyrsijät - RiPS/AmongUS 3-2

18:00 Kenttä 5E RiPS/Taistelijat - FC Reipas/Musta 4-6

18:00 Kenttä 5F RiPS/Knights - FC Reipas/Oranssi 4-2


19:00 Kenttä 5D FC Reipas/Musta - RiPS/Jyrsijät 4-1

19:00 Kenttä 5E FC Reipas/Oranssi - RiPS/Taistelijat 6-1

19:00 Kenttä 5F RiPS/AmongUS - RiPS/Knights 1-11


19:30 Kenttä 5D RiPS/Knights - FC Reipas/Musta 6-3

19:30 Kenttä 5E RiPS/Jyrsijät - FC Reipas/Oranssi 1-10

19:30 Kenttä 5F RiPS/Taistelijat - RiPS/AmongUS 4-6


31.8.

18:00 Kenttä 5A Jäppärä - RiPS/Knights 1-3 

18:00 Kenttä 5B FC Reipas/Oranssi - RiPS/Taistelijat 5-1 

18:00 Kenttä 5C RiPS/Jyrsijät - FC Reipas/Musta 3-1 


19:00 Kenttä 5A FC Reipas/Musta - Jäppärä 4-5 

19:00 Kenttä 5B RiPS/Knights - FC Reipas/Oranssi 2-3 

19:00 Kenttä 5C RiPS/Taistelijat - RiPS/Jyrsijät 6-2 


19:30 Kenttä 5A RiPS/Knights - FC Reipas/Musta 5-1 

19:30 Kenttä 5B Jäppärä - RiPS/Taistelijat 2-6 

19:30 Kenttä 5C RiPS/Jyrsijät - FC Reipas/Oranssi 2-5 


14.9.

18:00 Kenttä 5D RiPS/Jyrsijät - Jäppärä 11-0 

18:00 Kenttä 5E RiPS/Taistelijat - FC Reipas/Musta 6-4 

18:00 Kenttä 5F RiPS/Knights - FC Reipas/Oranssi 3-0 


19:00 Kenttä 5D Jäppärä - FC Reipas/Oranssi 1-12 

19:00 Kenttä 5E RiPS/Jyrsijät - RiPS/Taistelijat 4-3 

19:00 Kenttä 5F FC Reipas/Musta - RiPS/Knights 0-16 


19:30 Kenttä 5D RiPS/Knights - Jäppärä 9-1 

19:30 Kenttä 5E FC Reipas/Musta - RiPS/Jyrsijät 1-3 

19:30 Kenttä 5F FC Reipas/Oranssi - RiPS/Taistelijat 12-2 

 Ottelut Voitto Tasapeli Häviö Maalisuhde Pisteet 
FC Reipas/Oranssi 24 20 136-50 60 
RiPS/Knights 24 17 160-52 53 
RiPS/Jyrsijät 24 15 116-84 45 
Jäppärä 24 13 10 102-79 41 
RiPS/Taistelijat 24 10 12 118-97 34 
FC Reipas/Musta 24 18 87-148 17 


E10


18.5.

17:00 Kenttä 8A RiPS/Fortnite – Hyvinkään Saukot 1-3

17:00 Kenttä 8C FC LOPPI/Keltainen – Kiekko-Nikkarit 3-1


18:00 Kenttä 8A Hyvinkään Saukot – FC LOPPI/Keltainen 0-1

18:00 Kenttä 8C Kiekko-Nikkarit – RiPS/Fortnite 2-0


19:00 Kenttä 8A RiPS/Fortnite – FC LOPPI/Keltainen 0-6

19:00 Kenttä 8C Kiekko-Nikkarit- Hyvinkään Saukot 2-1


1.6.

17:00 8A Kiekko-Nikkarit - Hyvinkään Saukot 2-2

17:00 8C RiPS/Fortnite - FC Loppi/Keltainen 3-2


18:00 8A Hyvinkään Saukot – RiPS/Fortnite 3-1

18:00 8C FC Loppi/Keltainen - Kiekko-Nikkarit 1-2


19:00 8A RiPS/Fortnite - Kiekko-Nikkarit 0-2

19:00 8C FC Loppi/Keltainen - Hyvinkään Saukot 2-0


15.6.

17:00 Kenttä 8A RiPS/Fortnite – Kiekko-Nikkarit 0-2

17:00 Kenttä 8C Hyvinkään Saukot – FC Loppi/Keltainen 2-3


18:00 Kenttä 8A Kiekko-Nikkarit – Hyvinkään Saukot 2-1

18:00 Kenttä 8C FC Loppi/Keltainen – RiPS/Fortnite 1-0


19:00 Kenttä 8A RiPS/Fortnite – Hyvinkään Saukot 0-5

19:00 Kenttä 8C Kiekko-Nikkarit – FC Loppi/Keltainen 2-3


29.6.

17:00 Kenttä 8A Hyvinkään Saukot – RiPS/Fortnite 2-0

17:00 Kenttä 8C Kiekko-Nikkarit – FC Loppi/Keltainen 1-2  


18:00 Kenttä 8A FC Loppi/Keltainen - Hyvinkään Saukot 0-4

18:00 Kenttä 8C RiPS/Fortnite - Kiekko-Nikkarit 2-2


19:00 Kenttä 8A FC Loppi/Keltainen - RiPS/Fortnite 0-1

19:00 Kenttä 8C Hyvinkään Saukot – Kiekko-Nikkarit 1-0


3.8.

17:00 Kenttä 8A RiPS/Fortnite - Kiekko-Nikkarit 0-7

17:00 Kenttä 8C FC Loppi/Keltainen - Hyvinkään Saukot 0-1


18:00 Kenttä 8A Hyvinkään Saukot – RiPS/Fortnite 6-0

18:00 Kenttä 8C Kiekko-Nikkarit – FC Loppi/Keltainen 0-3


19:00 Kenttä 8A Kiekko-Nikkarit - Hyvinkään Saukot 0-2

19:00 Kenttä 8C RiPS/Fortnite - FC Loppi/Keltainen 3-5


17.8.

17:00 Kenttä 8A RiPS/Fortnite - Hyvinkään Saukot 0-1

17:00 Kenttä 8C Kiekko-Nikkarit – FC Loppi/Keltainen 4-2


18:00 Kenttä 8A FC Loppi/Keltainen - RiPS/Fortnite 0-2

18:00 Kenttä 8C Hyvinkään Saukot – Kiekko-Nikkarit 1-1


19:00 Kenttä 8A RiPS/Fortnite - Kiekko-Nikkarit 2-1

19:00 Kenttä 8C FC Loppi/Keltainen - Hyvinkään Saukot 0-2


31.8.

17:00 Kenttä 8A RiPS/Fortnite - FC Loppi/Keltainen 3-1 

17:00 Kenttä 8C Kiekko-Nikkarit - Hyvinkään Saukot 2-3 


18:00 Kenttä 8A FC Loppi/Keltainen - Hyvinkään Saukot 2-2 

18:00 Kenttä 8C Kiekko-Nikkarit – RiPS/Fortnite 1-1 


19:00 Kenttä 8A RiPS/Fortnite - Hyvinkään Saukot 1-2 

19:00 Kenttä 8C FC Loppi/Keltainen - Kiekko-Nikkarit 2-6 


14.9.

17:00 Kenttä 8A RiPS/Fortnite - Hyvinkään Saukot 0-3 

17:00 Kenttä 8C Kiekko-Nikkarit – FC Loppi/Keltainen 1-1 


18:00 Kenttä 8A Hyvinkään Saukot – Kiekko-Nikkarit 4-3 

18:00 Kenttä 8C FC Loppi/Keltainen - RiPS/Fortnite 0-1

 

19:00 Kenttä 8A RiPS/Fortnite - Kiekko-Nikkarit 2-2 

19:00 Kenttä 8C Hyvinkään Saukot – FC Loppi/Keltainen 3-0 

 Ottelut Voitto Tasapeli Häviö Maalisuhde Pisteet 
Hyvinkään Saukot 2B 24 16 54-20 54 
Kiekko-Nikkarit 24 53-39 39 
FC Loppi/Keltainen 24 10 12 35-45 34 
RiPS/Fortnite 24 17 23-59 24 

 

E10-11

18.5.

17:30 Kenttä 8A RiPS/BrawlStars – Kiekko-Nikkarit/White 1-4

17:30 Kenttä 8B RiPS/Keltainen – FC Kuusysi 2-2

17:30 Kenttä 8C Korvaaja – Kiekko-Nikkarit/Black 0-2


18:30 Kenttä 8A Kiekko-Nikkarit/White – Korvaaja 2-0

18:30 Kenttä 8B FC Kuusysi – RiPS/BrawlStars 1-4

18:30 Kenttä 8C Kiekko-Nikkarit/Black – RiPS/Keltainen 2-3


19:30 Kenttä 8A Korvaaja – FC Kuusysi 4-2

19:30 Kenttä 8B RiPS/BrawlStars – Kiekko-Nikkarit/Black 1-2

19:30 Kenttä 8C RiPS/Keltainen – Kiekko-Nikkarit/White 0-2


1.6.

17:30 8A RiPS/BrawlStars - Kiekko-Nikkarit/Black 3-2

17:30 8B FC Kuusysi - Kiekko-Nikkarit/White 1-4

17:30 8C RiPS/Keltainen - IceHearts 8-0


18:30 8A Kiekko-Nikkarit /Black - FC Kuusysi 5-2

18:30 8B Kiekko-Nikkarit/White - RiPS/Keltainen 0-4

18:30 8C IceHearts – RiPS/BrawlStars 1-4


19:30 8A RiPS/BrawlStars - Kiekko-Nikkarit/White 5-1

19:30 8B RiPS/Keltainen - Kiekko-Nikkarit/Black 3-3

19:30 8C FC Kuusysi – IceHearts 4-0


15.6.

17:30 Kenttä 8A RiPS/BrawlStars - RiPS/Keltainen 0-4

17:30 Kenttä 8B Kiekko-Nikkarit/Black - Kiekko-Nikkarit/White 1-0

17:30 Kenttä 8C FC Kuusysi – Korvaaja 2-1


18:30 Kenttä 8A RiPS/Keltainen - Kiekko-Nikkarit/Black 1-2

18:30 Kenttä 8B Kiekko-Nikkarit/White - FC Kuusysi 3-1

18:30 Kenttä 8C Korvaaja – RiPS/BrawlStars 0-6


19:30 Kenttä 8A FC Kuusysi - RiPS/Keltainen 2-7

19:30 Kenttä 8B RiPS/BrawlStars - Kiekko-Nikkarit/White 1-2

19:30 Kenttä 8C Kiekko-Nikkarit/Black - Korvaaja 2-0


29.6.

17:30 Kenttä 8A FC Kuusysi – Kiekko-Nikkarit/White 2-2

17:30 Kenttä 8B RiPS/BrawlStars – IceHearts 3-5                    

17:30 Kenttä 8C RiPS/Keltainen - Kiekko-Nikkarit/Black 3-0


18:30 Kenttä 8A IceHearts – FC Kuusysi 2-3

18:30 Kenttä 8B Kiekko-Nikkarit/White - RiPS/Keltainen 1-2

18:30 Kenttä 8C Kiekko-Nikkarit/Black - RiPS/BrawlStars 3-0


19:30 Kenttä 8A IceHearts – Kiekko-Nikkarit/White 3-1

19:30 Kenttä 8B FC Kuusysi – Kiekko-Nikkarit/Black 3-2

19:30 Kenttä 8C RiPS/Keltainen - RiPS/BrawlStars 11-0


3.8.

17:30 Kenttä 8A FC Kuusysi – RiPS/BrawlStars 1-0

17:30 Kenttä 8B RiPS/Keltainen - Korvaaja 6-0

17:30 Kenttä 8C IceHearts – Kiekko-Nikkarit/White 1-2


18:30 Kenttä 8A RiPS/BrawlStars - IceHearts 1-2

18:30 Kenttä 8B Kiekko-Nikkarit/White - RiPS/Keltainen 1-4

18:30 Kenttä 8C Korvaaja - FC Kuusysi 1-10


19:30 Kenttä 8A IceHearts – Korvaaja 3-1

19:30 Kenttä 8B RiPS/Keltainen - RiPS/BrawlStars 3-1

19:30 Kenttä 8C FC Kuusysi – Kiekko-Nikkarit/White 2-0




17.8.

17:30 Kenttä 8A RiPS/Keltainen - Kiekko-Nikkarit/Black 3-1

17:30 Kenttä 8C FC Kuusysi – Kiekko-Nikkarit/White 5-3


18:00 Kenttä 8B IceHearts - RiPS/Keltainen 1-2


18:30 Kenttä 8A Kiekko-Nikkarit/White - IceHearts 2-0

18:30 Kenttä 8C Kiekko-Nikkarit/Black - FC Kuusysi 2-1


19:00 Kenttä 8B Kiekko-Nikkarit/White – RiPS/Keltainen 3-1


19:30 Kenttä 8A RiPS/Keltainen - FC Kuusysi 3-1

19:30 Kenttä 8C IceHearts - Kiekko-Nikkarit/Black 4-4


31.8.

17:30 Kenttä 8A RiPS/BrawlStars - FC Kuusysi 1-2 

17:30 Kenttä 8B RiPS/Keltainen - Kiekko-Nikkarit/White 3-1 

17:30 Kenttä 8C Kiekko-Nikkarit/Black - RiPS/AmongUS 3-3 


18:30 Kenttä 8A FC Kuusysi – Kiekko-Nikkarit/Black 0-3 

18:30 Kenttä 8B Kiekko-Nikkarit/White - RiPS/BrawlStars 2-2 

18:30 Kenttä 8C RiPS/AmongUS – RiPS/Keltainen 1-7 


19:30 Kenttä 8A  Kiekko-Nikkarit/White - RiPS/AmongUS 1-3 

19:30 Kenttä 8B RiPS/Keltainen - FC Kuusysi 10-0 

19:30 Kenttä 8C Kiekko-Nikkarit/Black - RiPS/BrawlStars 5-1 


14.9.

17:30 Kenttä 8A RiPS/Keltainen - IceHearts 3-0 

17:30 Kenttä 8B RiPS/BrawlStars - Kiekko-Nikkarit/White 0-2 

17:30 Kenttä 8C FC Kuusysi – Kiekko-Nikkarit/Black 1-4 


18:30 Kenttä 8A RiPS/BrawlStars - RiPS/Keltainen 1-0 

18:30 Kenttä 8B  IceHearts – FC Kuusysi 1-1 

18:30 Kenttä 8C Kiekko-Nikkarit/White - Kiekko-Nikkarit/Black 0-2 


19:30 Kenttä 8A FC Kuusysi – RiPS/BrawlStars 2-1 

19:30 Kenttä 8B IceHearts – Kiekko-Nikkarit/White 3-3 

19:30 Kenttä 8C Kiekko-Nikkarit/Black - RiPS/Keltainen 1-2 

 Ottelut Voitto Tasapeli Häviö Maalisuhde Pisteet 
RiPS/Keltainen 25 19 95-26 61 
Kiekko-Nikkarit/Black 24 12 51-24 42 
FC Kuusysi 24 11 10 53-63 39 
Kiekko-Nikkarit/White 24 10 11 42-46 36 
RiPS/BrawlStars 21 14 36-56 20 
IceHearts 15 26-32 18