Otteluohjelma

17.9.


F8

9:00 Kenttä 5A RiPS/15Pantterit - Hyvinkään Saukot Tytöt 

9:00 Kenttä 5B HausPa – RiPS/Pinkki 

9:00 Kenttä 5C RiPS/Valkoinen - Hyvinkään Saukot 2B


9:30 Kenttä 5A Hyvinkään Saukot Tytöt - RiPS/Vihreä 

9:30 Kenttä 5B RiPS/Valkoinen - HausPa 

9:30 Kenttä 5C RiPS/Pinkki - RiPS/15Pantterit


10:00 Kenttä 5A RiPS/Vihreä - Hyvinkään Saukot 2B


10:30 Kenttä 5A Hyvinkään Saukot 2B – RiPS/Pinkki 

10:30 Kenttä 5B Hyvinkään Saukot Tytöt - RiPS/Valkoinen 

10:30 Kenttä 5C HausPa – RiPS/15Pantterit


11:00 Kenttä 5A HausPa – RiPS/Vihreä


Palkintojen ja diblomien jako 11:40


F9 HARRASTE

10:00 Kenttä 5D RiPS/Goblins - Pato 

10:00 Kenttä 5E RiPS/Edgar - FC Loppi/Sininen 

10:00 Kenttä 5F RiPS/Wizards - RiPS/2014


11:00 Kenttä 5D FC Loppi/Sininen - RiPS/Goblins 

11:00 Kenttä 5E RiPS/2014 - RiPS/Edgar 

11:00 Kenttä 5F Pato – RiPS/Wizards


11:30 Kenttä 5D RiPS/Wizards - FC Loppi/Sininen 

11:30 Kenttä 5E RiPS/Goblins - RiPS/2014 

11:30 Kenttä 5F RiPS/Edgar - Pato


Palkintojen ja Diblomien jako 12:10



F9 HAASTE

10:30 Kenttä 5D RiPS/Jyrsijät - Jäppärä 

10:30 Kenttä 5E RiPS/Taistelijat - FC Reipas/Musta 

10:30 Kenttä 5F RiPS/Knights - FC Reipas/Oranssi


11:30 Kenttä 5A Jäppärä - RiPS/Taistelijat 

11:30 Kenttä 5B FC Reipas/Oranssi - RiPS/Jyrsijät 

11:30 Kenttä 5C FC Reipas/Musta - RiPS/Knights


12:00 Kenttä 5A RiPS/Taistelijat - FC Reipas/Oranssi 

12:00 Kenttä 5B RiPS/Jyrsijät - FC Reipas/Musta 

12:00 Kenttä 5C RiPS/Knights - Jäppärä


Palkintojen ja diblomien jako 12:40


E10 (Otteluohjelma 14.9 tulosten perusteella)

11:30 Kenttä 8A 1-4 

11:30 Kenttä 8C 2-3


12:30 Kenttä 8A 3-1 

12:30 Kenttä 8C 4-2


13:30 Kenttä 8A 1-2 

13:30 Kenttä 8C 3-4


E10-11

12:00 Kenttä 8A RiPS/Keltainen - Kiekko-Nikkarit/Black 

12:00 Kenttä 8B FC Kuusysi – RiPS/BrawlStars 

12:00 Kenttä 8C IceHearts – Kiekko-Nikkarit/White


13:00 Kenttä 8A IceHearts – FC Kuusysi 

13:00 Kenttä 8B RiPS/BrawlStars - Kiekko-Nikkarit/Black 

13:00 Kenttä 8C Kiekko-Nikkarit/White - RiPS/Keltainen


14:00 Kenttä 8A RiPS/BrawlStars - Kiekko-Nikkarit/White 

14:00 Kenttä 8B RiPS/Keltainen - FC Kuusysi 

14:00 Kenttä 8C Kiekko-Nikkarit/Black - IceHearts